Hakkımızda

KocaeliCicekcisi.com Papatya Çiçekevi kuruluşudur. "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile yola çıkarak,çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Papatya Çiçekevi , 31 yılı aşan tecrübesi ve her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Papatya Çiçekevi, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

 

Firmamız, Türkiye'nin ilk birkaç online mağazasından birini kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır.

 

Papatya Çiçekevi İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima Yenilik" başlığına uygun olarak , KocaeliCicekcisi.com online satış mağazasını kururak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

 

MİSYONUMUZ

"Daima yenilik" ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız

ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100

Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

  1. Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
  2. Kalite
  3. Daima Yenilik

                                                                                               MAĞAZA GÖRÜNTÜLERİ

                                         

                                     

                                      

                                      

                                      

                                      

                                      

 

Powered By Nicomedia Yazılım
Kocaeli Çiçekcisi © 2013